Las Vegas
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Fostul....O problema?

In jos

Fostul....O problema? Empty Fostul....O problema?

Mesaj Scris de Silver_dragon Vin Oct 03, 2008 10:13 pm

La mine nu.Eu cu fostul meu prieten ne-am despartit prieteni si acum suntem cei mai buni prieteni. Ne intelegeam foarte bine inainte de asta. Insa....eu am inceput a ma indragosti de actulalul meu prieten,el de alta fata (my best friend).Asa ca am hotarat amandoi ca trebuie sa ne despartim.Nu a fost nici o cearta,am vb sincer si ne-am dat seama ca nu mai merge. De atunci el e impreuna cu my best friend si the end of story. De-atunci cele doua cupluri (el cu prietena mea cea mai buna si eu cu prietenul meu) ne intelegem foooarte bine. Winking
O sa dau copy/ paste la discutia de pe Skype cu el.

Catty spune: 23:18:41
Stii...Am promis sa fiu sincera cu tine si nu pot tine secret...

BadBoy spune: 23:19:06
Ce e?

Catty spune: 23:20:07
Eu....Lucrurile intre noi nu mai sunt cum erau....

BadBoy spune: 23:20:20
Hai nu ma mai tine in suspans.Promit sa fiu intelegator.Asa am fost mereu.Doar tu stii! :D

Catty spune: 23:20:32
Eu....am inceput al place pe...Daniel....

BadBoy spune: 23:20:57
Nu sunt suparat pe tine.Stii...am vrut sa-ti spun....Luminita...O plac si

Catty spune: 23:21:29
Deci...ar trebui sa ne despartim?

BadBoy spune: 23:21:48
Vb maine ca ma trimete mama la culcare.
Bye-Bye

Catty spune: 23:22:13
Pa... Sa te gandesti te rog la ce-am spus...Si...iarta-ma...

Sper ca nu v-am plictisit cu discutia asta.Inainte de asta am mai vb dar nu e important.


Insa alta treaba a fost la o prietena de-a mea.O cheama Cristina.Ea a fost impreuna cu un baiat Cristi insa o cearta groaznica i-a despartit si acum sunt dusmani.Cristina a vrut sa fie prieteni insa ala cauta aventuri.Si sau despartit dusmani.

Voi ?
Silver_dragon
Silver_dragon
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 109
Popularitate :
Fostul....O problema? Left_bar_bleue20 / 10020 / 100Fostul....O problema? Right_bar_bleue

Warn :
Fostul....O problema? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Fostul....O problema? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 06/09/2008

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum