Las Vegas
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Th vs. Parinti

In jos

Th vs. Parinti Empty Th vs. Parinti

Mesaj Scris de Silver_dragon Mier Oct 08, 2008 10:47 am

Ouf! Sad Cand nu ascultam Th ma intelegeam de minune cu parintii.Insa intr-o zi ma ganeam "Ce are Tokio Hotel asta de are atatia fani?" Si am scris pe youtube "TOkio hotel" Prmul cantec pe care l-am ascultat a fost Rescue me,(in prezent cantecul meu preferat love struck ).ar mama a zis ca e ok. Apoi am scris pe Trilulilu (cred ca stiti site-ul) cele;alte cantece, Don't jump, Geh, Monsoon,Schrei,Sacred,Black,Reden si muuuuuulte altele.Mi-au placut foooooaaaarte mult insa mama a inceput a tipa la mine:
-Numai drogatii asculta cantece d-astea.Uitete ce nenormali,cu unghiile negre canta asta!!!!
Am incercat sa-i explic ca e o trupa de Rock foarte cunoscuta si sunt o multime de fani si de fane care asculta si nu sunt deloc drogati.
Nu a vrut sa ma asculte.
Dar mai ales cand a auzit cantecul don't jump si mai mult sa enervat ca eu uitatndu-ma la videoul acesta mi-ar veni ideea in cap sa ma sinucid,doamne fereste!
Am gasit si cuvintele Don't jump in romana pentru ai arata ca aceste versuri nu duc pe nimeni la snucidere.NIMIC nu a actionat la ea. crying
Si acum ascult Th doar in lipsa ei..... Sad Sad Sad
Sper ca la voi parintii sa nu fie de aceeasi parere cu mama mea....
Silver_dragon
Silver_dragon
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 109
Popularitate :
Th vs. Parinti Left_bar_bleue20 / 10020 / 100Th vs. Parinti Right_bar_bleue

Warn :
Th vs. Parinti Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Th vs. Parinti Right_bar_bleue

Data de inscriere : 06/09/2008

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum